Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

nmu_logo.pngІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНЬО-НАУКОВИХ ПРОГРАМ


Україно-британський Сіті Клуб у Лондоні, під егідою Міністерства Освіти і Науки України, запрошує студентів українських регіональних університетів провести два тижні у столиці Великобрітанії у липні 2016 року!!! 


Програма має на меті ознайомити студентів з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у Великобританії. Учасники проекту матимуть змогу завітати до установ державного сектору та органів місцевого самоврядування Англії, а також до провідних компаній світу розташованих у Лондоні. У ході програми вони здобудуть практичні знання та навички у різних професійних сферах, котрі стануть у нагоді в їх подальших кар’єрах, та отримають уявлення про реалії життя в одній з найбільших культурних та бізнесових столиць світу. Програма передбачає, що пiсля повернення додому учасники зможуть пройти стажування в органах державної влади України та використають надбані знання для реалізації суспільно-орієнтованих ініціатив.

Відбір студентів відбуватиметься на основі подання письмової заяви на участь у програмі та кваліфікаційної співбесіди по Skype з організаторами проекту. 

Деталі програми прикріплені нижче.

Анкету необхідно заповнити онлайн на сайті https://www.surveymonkey.co.uk/r/LEADProgramme2016.

Ви можете знайти додаткову інформацію про програму на сторінці в Facebook (LEAD Programme) та на сайті http://lead.com.ua/

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до співробітників відділу міжнародних проектів НГУ та безспосередніх організаторів програми – info@lead.com.ua!

LEAD Programme Flyer 2016_01.jpg
© 2006-2020 Інформація про сайт