Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
cover-ua v2.pngBritish COuncil.png AdvanceHE.jpg InsVishOsviti.pngНТУ «Дніпровська політехніка» - учасник першого циклу Програми вдосконалення викладання у вищій освіті. Програма реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) за підтримки Міністерства освіти і науки України і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. За результатами конкурсу до першого року Програми обрано 10 університетів України (перелік учасників). Протягом трьох років (2019 – 2021 рр.) до участі у Програмі планується залучити 30 університетів України.

 

Мета Програми – підвищення якості вищої освіти України шляхом розвитку інституційної спроможності університетів України щодо вдосконалення викладання і навчання. Програма була розроблена на основі проведеного дослідження стану і потреб викладання у вищій освіті України.

 

Завдяки реалізації Програми очікується досягнення таких результатів:

· Створення національної платформи для фахового обговорення та обміну кращими практиками з вдосконалення викладання у вищій освіті.

· Формування мережі викладачів та управлінців університетів, готових до втілення змін та обміну ефективними практиками щодо вдосконалення викладання серед колег як у власному університеті, так і між університетами України. 

· Підтримка університетів у реалізації інституційних проектів із вдосконалення викладання.

 

В рамках Програми команда НТУ «Дніпровська політехніка» реалізує інституційний проект «Створення Центру професійного розвитку персоналу» 

Мета проекту -  інтеграція найкращих практик та розробка цільової програми вдосконалення викладання в рамках діяльності нового Центру професійного розвитку персоналу НТУ «Дніпровська політехніка».

Контактна інформація  mail.jpgermoshkina.o.v@nmu.one

Сторінка Центру професійного розвитку персоналу 


© 2006-2023 Інформація про сайт