Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
INTER-site ua.jpg


Мевлана.jpg


Програма обміну Mevlana - це програма, яка спрямована на обмін студентами та викладачами між вищими навчальними закладами Туреччини та вищими навчальними закладами інших країн.

 

Розмір стипендії, що виплачується студентам в рамках програми обміну “MEVLANA” визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини. Більш детальну інформацію про програму Ви можете знайти за посиланням:  http://mevlana.yok.gov.tr

 

Напрями, за якими можливо подавати заявку:

  • Наука та інженерні науки +
  • Соціальні та гуманітарні науки


ЯКЩО ТИ СТУДЕНТ


Період обміну складається щонайменше з одного, максимум двох термінів. Розрахунок термінів можна переглянути, розглядаючи систему освіти. Однак загальний період обміну не повинен перевищувати одного навчального року (фінансується лише один термін).

Студенти, які навчаються на підготовчому або першому курсі молодшого спеціаліста чи бакалавра, а також аспіранти та докторанти, які навчаються на підготовчих або наукових підготовчих термінах, не можуть скористатись цією програмою протягом першого курсу, коли вони розпочали своє початкове навчання. 

ЯКЩО ТИ ВИКЛАДАЧ АБО СПІВРОБІТНИК


Ця мобільність включає в себе навчально-тренувальну діяльність в іншому вищому навчальному закладі.

Періоди мобільності академічного персоналу повинні складати 2 тижні одноразово лише в одному навчальному році.

У межах мобільності навчальна діяльність академічного персоналу не може бути меншою ніж 6 годин на тиждень. При погодинному обчисленні діяльності, яку виконує академічний працівник, враховуються курси. Якщо курс менший ніж 6 годин, в цьому контексті оцінюються академічні заходи, такі як семінари, панельні дискусії чи конференції.Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт