Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
INTER-site ua.jpg





НАЗВА ПРОЄКТУ: СПРИЯННЯ ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ ТА АКТИВНІЙ УЧАСТІ СТУДЕНТІВ ЧЕРЕЗ СТАНОВЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ СИСТЕМИ МЕНТОРСТВА ТА ТЬЮТОРСТВА У ЗВО /PROMENT/



ТИП ПРОЄКТУ: Erasmus+ Розвиток потенціалу вищої освіти 

 

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЄКТУ

01/03/2023 - 28/02/2026


КООРДИНАТОР ПРОЄКТУ:

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» (UA)


ПАРТНЕРИ ЄС:

УНІВЕРСИТЕТ АВЕЙРО (PT) 

ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА АДЖАРИ (GE) 

УНІВЕРСИТЕТ ПЕРУДЖІ (IT) 

ТОВ ТРЕНЕРСЬКА АКАДЕМІЯ (GE) 

ВІДЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (AT)

ГРУЗИНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (GE) 

ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ШОТА РУСТАВЕЛІ (GE) 

СІЛЕЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (PL) 


УКРАЇНСЬКІ ПАРТНЕРИ:

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ДНІПРОВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"; 

ЛЬВІВСЬКИЙ КЛАСТЕР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІЗНЕС-ПОСЛУГ;

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА ОБ'ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ІТ ГАЛУЗІ ЧЕРНІГІВЩИНИ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ІТ КЛАСТЕР; 

 ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА; 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»; 

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ; 


ГРАНТ ЄС:

760.522,00 €


  

РЕЗЮМЕ ПРОЄКТУ

Проєкт має на меті сприяння працевлаштуванню студентів шляхом розвитку їх відповідних професійних навичок та рівня громадянської активності через комплексну систему тьюторства та менторства (T&M) у партнерських ЗВО як відповідь на потреби ринку праці. Університетська система T&M функціонуватиме на основі інтегрованого набору методів, алгоритмів і процедур, посилених спеціальною ІТ-платформою, організаційними структурами університету, навченим персоналом та активними студентами старших курсів. У комплексі це стане елементом сталого освітнього процесу, який розвиватиме та вдосконалюватиме жорсткі та м’які навички студентів, а також активну участь у громадянському житті. 

Діяльність проекту зосереджена на розробці основних схем тьюторства та менторства, встановленні центрів T&M, розробці навчальних матеріалів та інструментів, підготовці академічного персоналу, студентів та наставників з промисловості, а також на співпраці між цільовими ЗВО через інтернаціоналізацію досвіду партнерів, і зміцненню відносин з ширшим соціально-економічним середовищем. 

Проект умовно поділяється на п'ять етапів: 1) розробка методології системи T&M та створення університетських центрів T&M; 2) розробка інструментів для системи T&M: 3) навчання персоналу T&M, менторів, тьюторів та викладачів ВНЗ-партнерів: 4) пілотування програми T&M на регіональному рівні; 5) оцінка та поширення результатів. Крім того, управління проектом і забезпечення якості охоплюють весь проект. 

Всього буде розроблено 4 комплекти відкритих освітніх ресурсів: 1) комплект ОЕС для працівників ЗВО; 2) комплект навчально-методичних матеріалів для менторів і тьюторів; 3) набір навчальних матеріалів для менторів і тьюторів 4) набір допоміжних документів програми. ІТ-платформа забезпечить належне функціонування системи T&M, включаючи застосування до програми, механізми підбору менторів, тьюторів, а також інструменти підтримки та зворотного зв’язку.


 



EN Co-Funded by the EU_POS.png

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт