В травні 2024 р. було проведено тренінг для 30 викладачів (по 10 представників з кожного українського університету-партнера) в Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt.

Навчання складалось з 5 основних тренінгів. Зважаючи на те, що деякі учасники ще не мали досвіду суспільно орієнтованого навчання, частина інформації була для впровадження у тему, але абсолютно весь зміст підлягав постійному обговоренню: "чи працює це в часи війни? Як це змінюється? Яким є досвід українських викладачів?".
На основі цього навчання було розроблено toolkit — збірник інструментів, які використовувались під час цього курсу, описи воркшопів, завдання та додаткові матеріали. Одним із ключових результатів робочого пакету WP2 стало створення практичних матеріалів, спрямованих на підтримку української освіти в умовах війни та у процесі повоєнного відновлення.
Навчальна програма англійською та українською мовами містить усі необхідні завдання для рефлексії, такі як цілі курсу, короткий опис тем, академічна політика щодо навчальної програми, рекомендації, очікувані результати, план навчання, календар навчання, кількість годин програми та кредити ECTS.
Фінансується Європейським Союзом. Однак висловлені погляди та думки належать лише авторам і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (EACEA). Ні Європейський Союз, ні EACEA не можуть нести відповідальність за них.