Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
cover-ua v2.png


logo_erasmus_plus1.jpeg

НАЗВА ПРОЕКТУ: 4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні /4Ps4YOUth/

 

ТИП ПРОЕКТУ: Ерасмус+  - Нарощення потенціалу в сфері молоді - Східне партнерство

 

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ

16.11.2018 - 01.04.2020 

 

КООРДИНАТОР ПРОЕКТУ

Armenian PR Association Scientific-Informational Non-Governmental Organization (AM)                   

 

ПАРТНЕРИ

Dnipro University of Technology (UA)

Vilniaus Apskritis (LT)

Regional Association Of Youth Initiatives Non-Entrepreneurial (GE)

Yerevan State University (AM)

Sdruzhenie Globalno Obedinenie Za Inovatsii Razvitie I Obrazovanie (BG)

Charitable Organization Vzaemopomich (UA)

Asociatia Evolution Resita (RO)

Mostar Friedensprojekt EV (DE)

Futuro Digitale (IT)

Adamastor - Associacao Cultural (PT)

Development and Initiative (UA)

 

РЕЗЮМЕ ПРОЕКТУ

Проект "4П для молоді: публічні, популярні, прогресивні та продуктивні" організований вірменськими та європейськими партнерськими організаціями з метою сприяння розвитку потенціалу молодіжних працівників та молодих педагогів та використання зв'язків з громадськістю, засобів комунікації та медіа у своїй щоденній молодіжній роботі; формування конструктивних відносин зі своїми партнерами та цільовою аудиторією; зробити свої організації та повсякденну роботу громадськими, популярними, прогресивними та продуктивними. Отримані знання протягом життя проекту допоможуть молодіжним працівникам / лідерам та молодіжним громадським організаціям підвищити популярність та розуміння молодіжної роботи на шляху до активної участі в громадському житті, обміну досвідом та покращення якості майбутніх молодіжних проектів, використовуючи інструменти та методики зі зв'язків з громадськістю. Проект включає декілька заходів, спрямованих на сприяння участі молоді в громадських процесах через якісні та інноваційні європейські молодіжні проекти та роботу з молоддю. 

ПЛАН ПРОЕКТУ

  1. Організаційна зустріч "Готуємося до 4Ps" "Готуємося до 4Ps" буде першою міжнародною зустріччю проекту. Метою першої зустрічі є об'єднання лідерів усіх партнерських організацій та надання їм можливості обговорити майбутні кроки проекту особисто. Дана подія стане унікальною можливістю обговорення практичних аспектів проекту, організації графіку та розподілення обов'язків, обговорення шляхів та інструментів комунікації під час всього проекту, очікуваних результатів та фінансових аспектів, угоди між партнерами. Підготовча діяльність буде також слугувати платформою для обговорення проблем, викликів та можливостей організацій-учасників та молоді взагалі. Для досягнення більш ефективних результатів під час зустрічі буде організовано візит до місцевих молодіжних рухів.
  2. Тренінг. Мета тренінгу: об'єднання молодіжних лідерів / працівників з різних молодіжних організацій з країн ЄС і країн-партнерів, а також сприяння розвитку потенціалу молодіжних працівників в використанні засобів масової інформації та засобів комунікації з метою зробити результати своєї роботи публічними, популярними, прогресивними і продуктивними, побудувати і зміцнити відносини між партнерами, державними органами і молоддю, а також допомогти учасникам отримати навички щодо того, як надати молоді можливість бути активними громадянами. Учасники випробують різні методології, засоби та методи неформальної освіти для поглиблення розуміння та знань проектування та впровадження медіа-кампаній. Всі учасники матимуть можливість поділитися своїм досвідом, своїми знаннями та навичками в роботі з молоддю.
  3. Інформаційно-просвітницькі кампанії «4Ps діють локально». Третій захід буде впроваджено в місцевих громадах учасників протягом 6 місяців після тренінгу. Учасники, наділені повноваженнями та підготовлені по темі  проекту, будуть практикувати свої навички та впроваджувати розроблені інформаційні та просвітницькі кампанії у своїх місцевих громадах.
  4. Зустріч для оцінки результатів проекту «Оцінювання та обмін 4P».  Учасники проекту зберуться для оцінки результату усіх попередніх заходів проекту. Зустріч послужить відкритим простором для учасників в обміні своїм досвідом після попередніх трьох заходів, дасть змогу оцінити їх особистий розвиток і процес навчання. 

 

Контактна персона: Пряжнікова Катерина mail.jpgpriazhnikova.k.v@nmu.one

 

Erasmus.jpg
© 2006-2022 Інформація про сайт