Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
INTER-site ua.jpg



РОБОЧИЙ ПЛАН ПРОЄКТУ




▪ РП 1 - Впровадження IVAP та інституційні зміни. Засідання Керівного комітету HIVE: Статус ключових показників ефективності HIVE на 2023-2024 рр., План дій з інтеграції мережі.

РП 2 - Створення мережі та налагодження стійких внутрішньо- та міжмережевих зв'язків. Встановлення нових та вдосконалення характеру, змісту та типу співпраці із зовнішніми партнерами, включаючи бізнес, регіональні органи влади, науково-дослідні організації, державні органи. Підготовлено розділ до "Посібника з належної практики розвитку мережі та обміну знаннями в країнах та установах Консорціуму". Підписано партнерські угоди з УАЕС та Українським фондом стартапів. Всім ЗВО-партнерам HIVE було запропоновано надати контакти 2-3 стартапів та спін-оффів зі своїх інкубаційних/акселераційних програм. Підготовлено План дій з мережевої інтеграції.

РП 3 - Створення структури та механізмів для стимулювання інновацій для бізнесу, стартапів та виведення досліджень на ринок. Проведення стартап-школи HIVE спільно з партнерами Буковинським державним медичним університетом, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Українським фондом стартапів, Sigma Software Group та Sigma Software - Unicorn Labs. Захід відбувся в офісі Sigma Software (м. Дніпро, Україна). Підготовка сертифікатів для учасників, спікерів та партнерів HIVE Startup School.

РП 4 - Системне вдосконалення підприємницької освіти. Організація 1-го, 2-го та 3-го випусків тренінгової програми "Підприємництво: Перетворюємо ідеї на бізнес". Проведення менторських сесій. Урочисте вручення сертифікатів учасників програми креативного навчання.

РП 5 Управління проектами. Моніторинг реалізації проекту та забезпечення якості. Організація проектних зустрічей. Досягнення запланованих проектних KPI.

PMG зустрічі: Спільна робота з партнерами HIVE. Навчальна програма. Оцінка та сертифікація. Щорічний огляд, затвердження Плану дій з мережевої інтеграції та коментарі партнерів щодо їхніх стратегій досягнення ключових показників ефективності стартапу. Створення концепції стартап-проекту. Формування дисциплін в рамках проекту. Спільна робота з партнерами HIVE. Оцінювання та сертифікація.

Участь у внутрішніх зустрічах HIVE. Взаємодія з аплікантами для формулювання початкового розвитку стартап-проекту та підготовки до глибинної співбесіди з експертами програми "Горизонт 2021-2027". Обговорення завдань на рік, запуск навчальної програми, шляхи покращення інноваційної екосистеми, аналіз KPI, підготовка звітів за проектами, обговорення зустрічі, присвяченої нагородженню студентів та покращенню інноваційної екосистеми.




Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт