Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
cover-ua v2.png

logo_erasmus_plus1.jpeg

НАЗВА ПРОЕКТУ: Визнання досвіду волонтерської діяльності молоді в процесі працевлаштування

 

ТИП ПРОЕКТУ: Ерасмус+ - Нарощення потенціалу в сфері молоді - Східне партнерство

 

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ

15/12/2018 – 01/06/2021

 

КООРДИНАТОР ПРОЕКТУ

Social and Youth Workers Non Governmental Organisation (AM)

 

ПАРТНЕРИ

Dnipro University of Technology (UA)

LLC Umbrella (GE)

Ministry of Labour and Social Affairs of RA (AM)

Nordic European Mobility  (SE)

Internationale Arbeidsvereniging (NL)

Escull Solidari (ES)

ECYC – European Confederation of Youth Clubs AISBL (BE)

HORSEED (NO)

Kipriakos Organismos Kentron neotitas Koken LTD (CY)

Koinonikh Synetairistikh Epixeirhsh Koinonikhs Ofeleias Mentores (EL)

NUR Service (AM)

Development and Initiative (UA)


МЕТА ПРОЕКТУ

Основна ідея проекту полягає у визнанні досвіду волонтерської діяльності молоді в суспільстві та серед роботодавців, затвердження її результатів на місцевому та національному рівнях, розвитку компетенцій волонтерів та адаптації їх до вимог ринку праці, підтвердження їх досвіду навичками та знаннями, що отримані в рамках неформального навчання.

 

РЕЗЮМЕ ПРОЕКТУ

Проект сприятиме розвитку єдиної платформи та спільноти зацікавлених сторін в волонтерській діяльності молоді, включаючи державні установи, державні освітні органи та організації громадянського суспільства. Результати проекту будуть охоплювати сфери законодавства, управління волонтерською діяльністю, управління людськими ресурсами, визнання волонтерської діяльності молоді та працевлаштування молоді. Проект також має на меті нарощення потенціалу молодіжних організацій, оскільки дає можливість розробки національних інструментів визнання волонтерської діяльності молоді, необхідних на місцевому рівні.

В результаті реалізації проекту очікується підвищення участі молоді в громадському суспільстві, починаючи з процесів прийняття рішень. Визнання результатів волонтерської діяльності мотивуватиме молодь до активної участі в громадських ініціативах, отримувати знання, навички та досвід, який в подальшому зміцнить їх конкурентоспроможність на ринку праці. Громадянське суспільство буде представлено кваліфікованими молодіжними організаціями, щодо роботи з волонтерами і визнання досвіду волонтерства та неформальної освіти. Молодь відчуватиме, що волонтерська діяльність надає їм знання, навички та досвід, які визнаються державою та державними органами, суспільством та захищені законом. Проект стане унікальним мостом для співпраці між урядовими структурами та молодіжними організаціями, між формальною та неформальною освітою.

 

ПЛАН ПРОЕКТУ

  1. Молодіжна конференція. Метою конференції є створення платформи для молодіжних працівників та волонтерів для обговорення питання визнання волонтерської діяльності молоді у країнах партнерах проекту.
  2. Навчальний візит.  Метою візиту є створення робочої групи для підготовка майбутнього тренінгу.
  3. Тренінг. Мета тренінгу полягає в створенні та розробці національних інструментів визнання волонтерської діяльності, пристосованих до потреб країн-учасників і місцевого законодавства.
  4. Інформаційні кампанії у всіх країнах-учасниках. Інформаційна кампанія спрямована на тестування та поширення розроблених національних інструментів на місцевому рівні; роботу над активізацією волонтерів як активних громадян, учасників процесу прийняття рішень, законодавства, публічних обговорень щодо їх прав.
  5. Зустріч для оцінки результатів проекту. Огляд результатів усіх видів діяльності, представлення звітів про переваги та слабкість національних інструментів визнання, їх рівень поширення в суспільстві та серед зацікавлених сторін. Представлення результатів проекту європейським установам.

 

Контактна персона: Пряжнікова Катерина mail.jpg priazhnikova.k.v@nmu.one

Erasmus.jpg

© 2006-2022 Інформація про сайт