Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
INTER-site ua.jpg


Women4Women (W4W): Business Project Creator

 

Women4Women (W4W) - це комплексний проєкт, спрямований на заохочення студенток, які бажають розпочати власний бізнес-проєкт у різних сферах для підготовки інвестиційних проєктів та розвитку своїх ідей у суттєво обґрунтовану ділову пропозицію.

Основною ідеєю проєкту є розвиток освітнього та інформаційного простору взаємодії жінок в освіті та жінок у бізнесі для динамічного розвитку МСП шляхом просування кар’єри жінок у бізнесі, бізнес-консалтинг для розвитку МСП у сфері творчих/ соціальних індустрій, психологічна та коучингова підтримка у бізнесі.

photo_2020-10-13_20-53-31.jpg

Завдання:

1) Заохотити студенток, що бажають розпочати власний бізнес-проєкт у різних галузях, реалізувати свої мрії у чітко обґрунтовану ділову пропозицію,

2) Підтримати жіночі соціальні проекти, благодійність як інструмент розвитку особистості, соціально відповідальний бізнес.

3) Розвинути освітній та інформаційний простір взаємодії жінок в освіті та жінок у бізнесі для динамічного розвитку МСП.

4) Створити комфортні психологічні умови для розробки та реалізації нових проєктів жінками за допомогою тренерських занять, психологічних тренінгів та наставництва.

Проєкт базується на методиці «CANVAS», методі «Lean StartUp» та коучинговому підході. Філософія методу «Lean Startup» проголошує, що: кожен може стати підприємцем, підприємства потребують управління, стартапи існують для утвердженого навчання, кращі результати покладаються на облік інновацій, а цикл зворотного зв’язку build-meri-learn - це основа успіху підприємництва.

Педагоги, наставник та тренер навчать 20 студенток створювати власний бізнес, використовуючи не лише формальну освіту, але й неформальну та професійну. Проєкт включає навчальні заходи, тренінги, наставництво, нетворкінг, фінальне змагання проєктів, круглі столи. Усі частини проєкту будуть виконуватися як в режимі офлайн, так і в режимі онлайн (залежно від ситуації з COVID-19).

Тривалість: 1 вересня 2020 р. -1 червня 2021 р

Проєкт проводиться НТУ «Дніпровська політехніка» за підтримки Посольства США в Україні.

photo_2020-10-15_16-38-33.jpg photo_2020-10-15_16-38-34.jpg photo_2020-10-13_20-53-28.jpg

Контактна інформація mail.jpg doroshenko.l.v@nmu.one  mail.jpg ermoshkina.o.v@nmu.one

 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт