Університет
|
Враження студентів
|
|
Шихов Станіслав
Спеціальність:
Термін перебування:
Назва спеціальності в НТУ ДП
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 5й
курс
|
|
Різо Захар
Спеціальність: Управління бізнесом
Термін перебування: 14/02/2020 - 26/06/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Економічна кібернетика
|
|
Титаренко Марія
Спеціальність:
Термін перебування:
Назва спеціальності в НТУ ДП
|
|
Сєвєрінова Маргарита
Спеціальність: Управління бізнесом
Термін перебування: 14/02/2020 - 26/06/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Економічна кібернетика
|
|
Шалімов Павло
Спеціальність: Машинобудування
Термін перебування: 24/02/2020 - 24/06/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка,
3й курс
|
|
Антоненко Єлизавета
Спеціальність: Машинобудівний факультет
Термін перебування: 17/02/2020 - 30/06/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Системний аналіз, 3й курс
|
|
Перепадя Діана
Спеціальність: Математичне моделювання складних
систем
Термін перебування: жовтень 2017 - лютий 2018
Назва спеціальності в НТУ ДП
системний аналіз та управління, 5й курс
|
|
Сорока тетяна
Спеціальність: Екологія та технології захисту
навколишнього середовища
Термін перебування: 01/10/2018 - 31/07/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Екологія, 5й курс
|
|
Красовський Сергій
Спеціальність: Екологія та технології захисту
навколишнього середовища
Термін перебування: 01/10/2018 - 31/07/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Технології захисту навколишнього середовища,
5й курс
|
|
Єфременко Дмитро
Спеціальність: Промислова логістика
Термін перебування: 17/09/2018 –м
Назва спеціальності в НТУ ДП
Програмна інженерія, 3й курс
|
|
Ковальова Софія
Спеціальність: Управління бізнесом
Термін перебування: 24/09/2018 - 10/02/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Менеджмент виробничої сфери, 4й курс
|
|
Шихов Станііслав
Спеціальність: Машинобудування
Термін перебування: 18.01.2019 - 28.06.2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 3й
курс
|
|
Дмитровська Мар’яна
Спеціальність: Комп’ютерні науки та бізнес
Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Комп’ютерні науки, 4й курс
|
|
Сташевська Іланіт
Спеціальність: Механічна інженерія
Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Автомобільний транспорт, 2й курс
|
|
Мнишенко Таїсія
Спеціальність: Бізнес адміністрація
Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Геодезія та землеустрій, 4й курс
|
|
Медінський Антон
Спеціальність: Iнформаційні технології
Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Програмна інженерія
|
|
Торопцев Григорий
Спеціальність: Бізнес адміністрація
Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Системна Інженерія, 4й курс
|
|
Таранец Яна
Спеціальність: Tecnologías de la información y la
comunicación (TIC)
Термін перебування: 02/09/2019 – 03/07/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Компютерні науки, 4й курс
|
|
Коврова Вікторія
Спеціальність: Інженерія
Термін перебування: 02/09/2019 – 25/01/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Будівництво та цивільна інженерія, 3 курс
|
|
Снитко Анастасія
Спеціальність: Індустріальна інженерія
Термін перебування: 03/09/2019 - 03/07/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології,
магістр 1 курс
|
|
Швидкий Артем
Спеціальність: Інженерія
Термін перебування: 02/09/2019 –24/01/2020
Назва спеціальності в НТУ ДП
Будівництво та цивільна інженерія, 3й курс
|
|
Кисильова Орина
Спеціальність: Комп’ютерні науки
Термін перебування: вересень 2018 - лютий 2019
Назва спеціальності в НТУ ДП
Кібербезпека, 3й курс
|