Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
cover-ua v2.png

experience ua.jpg


Університет

Враження студентів

 


Szkola Bankova.jpg

Сєвєрінова Маргарита       

Спеціальність: Управління бізнесом

Термін перебування: 214/02/2020 - 26/06/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Економічна кібернетика

 


TUL-logo-main.png

Шалімов Павло       

Спеціальність: Машинобудування

Термін перебування: 24/02/2020 - 24/06/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 

3й курс

 


TUL-logo-main.png

Антоненко Єлизавета       

Спеціальність: Машинобудівний факультет

Термін перебування: 17/02/2020 - 30/06/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Системний аналіз, 3й курс

 


Koblenz.jpg

Перепадя Діана       

Спеціальність: Математичне моделювання складних 

систем

Термін перебування: жовтень 2017 - лютий 2018

Назва спеціальності в НТУ ДП

системний аналіз та управління, 5й курс

 


Koblenz.jpg

Красовський Сергій       

Спеціальність: Екологія та технології захисту 

навколишнього середовища

Термін перебування: 01/10/2018 - 31/07/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Технології захисту навколишнього середовища, 

5й курс

 

montan.jpg

Єфременко Дмитро       

Спеціальність: Промислова логістика

Термін перебування: 17/09/2018 –м

Назва спеціальності в НТУ ДП

Програмна інженерія, 3й курс

 


Szkola Bankova.jpg

Ковальова Софія       

Спеціальність: Управління бізнесом

Термін перебування: 24/09/2018 - 10/02/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Менеджмент виробничої сфери, 4й курс


 montan.jpg

Шихов Станііслав  

Спеціальність: Машинобудування

Термін перебування: 18.01.2019 - 28.06.2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 3й 

курс

 

uja.jpg

Дмитровська Мар’яна    

Спеціальність: Комп’ютерні науки та бізнес

Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Комп’ютерні науки, 4й курс

 

uja.jpg

Сташевська Іланіт       

Спеціальність: Механічна інженерія

Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Автомобільний транспорт, 2й курс

 

uja.jpg

Мнишенко Таїсія       

Спеціальність: Бізнес адміністрація

Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Геодезія та землеустрій, 4й курс

 

uja.jpg

Медінський Антон       

Спеціальність: Iнформаційні технології

Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Програмна інженерія

 

    uja.jpg

Торопцев Григорий   

Спеціальність: Бізнес адміністрація

Термін перебування: 03/09/2018 - 28/01/2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Системна Інженерія, 4й курс


uja.jpg

Таранец Яна

Спеціальність: Tecnologías de la información y la

comunicación (TIC)

Термін перебування: 02/09/2019 – 03/07/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Компютерні науки, 4й курс


uja.jpg

Коврова Вікторія

Спеціальність: Інженерія

Термін перебування: 02/09/2019 – 25/01/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Будівництво та цивільна інженерія, 3 курс


uja.jpg

Снитко Анастасія

Спеціальність: Індустріальна інженерія

Термін перебування: 03/09/2019 - 03/07/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології,

магістр 1 курс


uja.jpg

Швидкий Артем

Спеціальність: Інженерія

Термін перебування: 02/09/2019 –24/01/2020

Назва спеціальності в НТУ ДП

Будівництво та цивільна інженерія, 3й курс

 

 

Polit Wroclaw.jpg

Кисильова Орина        

Спеціальність: Комп’ютерні науки

Термін перебування: вересень 2018 - лютий 2019

Назва спеціальності в НТУ ДП

Кібербезпека, 3й курс







© 2006-2021 Інформація про сайт