Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
cover-ua v2.png


Програма імені Жана Моне

 

Програма імені Жана Моне - це одна з освітніх програм Європейської Комісії.

Метою програми є забезпечення високої якості викладання, дослідження, аналізу та діалогу в області дисциплін з європейської інтеграції у вищих навчальних закладах.

Програма Жана Моне розроблена і призначена виключно для вищих навчальних закладів (університетів) всіх країн світу. Для того, щоб брати участь в програмі, вищий навчальний заклад повинен мати офіційне визнання та акредитацію у своїй країні.

Крім того, у програмі можуть брати участь також асоціації викладачів і дослідників з питань європейської інтеграції (залежно від типу гранту).

Заявником обов'язково має бути юридична особа.

У рамках програми Європейський Союз виділяє кошти університетам на започаткування викладання дисциплін, пов’язаних з тематикою європейської інтеграції та розвитку наукової діяльності в зазначеній сфері.

Дисципліни стосуються розбудови європейської спільноти, європейського права та економіки, європейської політики та історії європейської інтеграції.

Напрям діяльності: викладання та дослідження

Основні види діяльності за напрямом:

  • Викладання й дослідження ("Кафедри", "Модулі", "Центри досконалості");
  • Дебати між представниками науково-педагогічних кіл та академічні обміни ("Мережі" та "Проекти");
  • Підтримка діяльності організацій або асоціацій;
  • Надання операційних грантів окремим закладам

Як взяти участь у програмі Жана Моне?

Конкурс на участь у програмі імені Жана Моне оголошується щорічно з середини листопада і триває до середини лютого, проводяться і координуються Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (EACEA) від імені Європейської Комісії.

Заявки на участь у конкурсах подаються вищими навчальними закладами безпосередньо в Виконавче агентство шляхом заповнення стандартної аплікаційної форми.


Детальну інформацію можна отримати за посиланням:
http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/zhan-mone.html


© 2006-2021 Інформація про сайт