НАЗВА ПРОЄКТУ: Формування різноманітного майбутнього в спільноті — Широкий діалог для створення та методологічної підтримки мережі для залучення молодих мігрантів до громадянського суспільства /FUTURE/
ТИП ПРОЄКТУ: Еразмус+ - Нарощення потенціалу в сфері молоді - Східне партнерство
СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ
15/12/2018 – 30/09/2021
КООРДИНАТОР ПРОЄКТУ
Dnipro University of Technology ( UA )
ПАРТНЕРИ
VSL Inceptus ( LT )
International Center For Peace Andintegration Non-Entrepreneurial (GE)
Associazione Connecting Europe (IT)
Fundacja Instytut Innowacji (PL)
ЛОКАЛЬНІ ПАРТНЕРИ
Development and Initiative (UA)
We are the future (UA)
Active Youth Community (UA)
Сайт проєкту: http://futureproject.org.ua/
РЕЗЮМЕ ПРОЄКТУ
Проект спрямований на забезпечення кращої соціальної адаптації молодих мігрантів, що може бути досягнута потужною мережею молодіжних організацій, використовуючи нову методологію поєднання неформальних та формальних інструментів освіти. Поточні інструменти залучення молодих мігрантів до громадського життя не базуються на принципах створення мереж та співпраці між молодіжними організаціями різних профілів. Місцеві молодіжні спільноти не орієнтовані на те, як докласти спільних зусиль до адаптації молодих мігрантів з точки зору їх соціальної комунікації та кар'єрного шляху. Міжгалузева мережа проекту буде поширювати кращі практики між різними учасниками, розширювати їх розуміння різноманітного майбутнього та створювати спільне бачення цінностей інклюзивності в освіті та суспільстві. Команди проекту з України, Польщі та Литви потребують досвіду адаптації молодих мігрантів від партнерів з Грузії та Італії. Усі партнери матимуть користь від поширення цінностей ЄС та створеної мережі організацій об'єднаних спільним напрямом роботи. Методологічним компонентом проекту є поєднання досвіду різних соціальних акторів з НГО та університету - молодих активістів, вчителів, студентів, соціологів, психологів та менеджерів.
ПЛАН ПРОЄКТУ
- Організаційна зустріч. Менеджери з партнерських організацій зустрінуться для обговорення цілей та деталей реалізації проекту.
- Тренінг «Інклюзивне суспільство». В рамках тренінгу будуть висвітлені проблеми адаптації молодих мігрантів та розкриті аспекти та інструменти соціальної інтеграції молодих мігрантів через перетинання їх кар'єри та громадянської активності.
- Тренінг "Формування майбутнього - лабораторія молодіжного працівника". Молодіжні працівники отримають знання, як заохочувати молодих мігрантів до соціальних ініціатив та активної громадянської позиції.
- Молодіжна конференція «Формування майбутнього» 1-й день конференції об'єднає молодіжних працівників з усієї України для обміну кращими практиками залучення мігрантів. 2-й день конференції буде відповідати останньому дню тренінгу, завдяки чому слухачі будуть поширювати результати між конференц-спільнотою.
- Дебати «Майбутнє ми в розмаїтті». Добре підготовлені учасники обговорюватимуть тему проекту і підсумовуватимуть ключові повідомлення, які мають бути донесені до суспільства завдяки Методологічному збірнику.
- Засідання робочої групи з розробки Методологічного збірника. Команди проекту будуть спільно працювати над розробкою Методологічного збірника.
- Діяльність по розповсюдженню результатів проекту “Ми - майбутне”. Учасники будуть поширювати інформацію про проект у своїх місцевих громадах
- Заключна зустріч. Зустріч спрямована на те, щоб підвести підсумки проекту, розробити план для продовження розповсюдження результатів проекту та провести переговори про подальше співробітництво в мережі організацій проекту.
Контактна особа: Пряжнікова Катерина priazhnikova.k.v@nmu.one