Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
INTER-site ua.jpg



ДЕБАТИ "Майбутнє в різноманітті"

 

Якщо ви хочете відчути смак використання раціональних аргументів та переконливих доказів, тоді запрошуємо до участі у дебатах. 

Прагнучи отримати найбільший ефект від дебатів на тему залучення молодих мігрантів до громадянського суспільства, ми прийшли до ідеї включити саму таку активність до проекту FUTURE. 

photo_2021-05-24_14-17-05.jpg

Отже, 5 днів обговорень та обмінів думками щодо того, як покращити життя молодих мігрантів в абсолютно нових умовах після вимушеного переселення до нової країни, були незабутніми. 

IMG_2878.JPG

Учасники з України, Грузії, Литви, Польщі та Італії – країн, які майже 3 роки тому у 2018 році створили партнерський консорціум для реалізації проекту FUTURE – отримали велике задоволення від дебатів «Майбутні ми у різноманітті», які проходили в сонячній Грузії з 23 по 29 травня. 

Дебати «Майбутні ми у різноманітті» допомогли всім нам краще зрозуміти проблеми, з якими молоді мігранти зазвичай стикаються в нових суспільствах, специфічні особливості їх інтеграції у різних країнах та форми співпраці з метою створення справжньої майбутньої різноманітної спільноти без упереджень та насильства щодо тих, хто залишив своє місце проживання. 

photo_2021-05-24_14-17-48.jpg

Протягом усього міжнародного проекту FUTURE «Формування різноманітного спільного майбутнього - широкий діалог для створення та методологічної підтримки мережі залучення молодих мігрантів до громадянського суспільства» - програми ЄС ERASMUS +, команда партнерів проекту намагалася забезпечити молодь досвідом, сприятливим для удосконалення життєвих, когнітивних та презентаційних навичок, необхідних у спілкуванні з молодими мігрантами. Дебати стали важливим етапом на цьому шляху. 

IMG_2908.JPG

Під час проведення дебатних днів з фасилітацією досвідчених тренерів учасники знайомились між собою та створювали дружнє середовище, що заохочувало взаємний мозковий штурм, позитивні дискусії та конструктивний діалог. Ми вважаємо, що після проведення дебатів нам вдалося укріпити новостворену міжнародну мережу підтримки молодих мігрантів. 

Завдяки дебатам, учасники отримали широкі, багатогранні знання про інструменти, які можуть спільно використовувати НГО, університети та органи влади, щоб допомогти мігрантам, враженим новими обставинами в процесі адаптації та пошуку себе. Молодь пропонувала інструменти для підвищення довіри, врівноваженості та самооцінки мігрантів у новій громаді. Українці запропонували цікаві рішення щодо залучення активних та орієнтованих на мігрантів заходів, які можуть здійснювати НГО. Враження та емоції, викликані екскурсією по місцях проживання мігрантів у Тбілісі, відобразилися в ідеї політики адаптації молодих мігрантів, яка повинна бути розроблена в кожній країні світу на знак толерантності та спільних європейських цінностей. 

IMG_20210525_150555.jpg

Однак усі ці та інші пропозиції учасників, висловлені під час дебатів, будуть накопичені та представлені в фінальному Тулкіті, який буде методологічною підтримкою для тієї молоді, яка обрала для себе високу місію допомагати залученню мігрантів у нові суспільства. Основними цілями дебатів були відбір найкращих ідей та рішень для адаптації молодих мігрантів, зібраних впродовж усього періоду проекту FUTURE, а також визначення остаточної композиції Тулкіту. 

Ми з нетерпінням чекаємо наступних заходів проекту FUTURE, які заохотять нашу командну ще більше працювати для спільного щасливого майбутнього.



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт