Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

nmu_logo.pngІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНЬО-НАУКОВИХ ПРОГРАМ

Як прийняти участь

Перші кроки з підготовки вашої пропозиції та подачі заявки на фінансування досліджень за рахунок ЄС. Дізнайтеся, як знайти підходящий конкурс або партнерів по проектах і як зареєструвати вашу пропозицію.

Вам будуть корисні наступні сервіси:

H2020 Онлайн Інструкція: покроковий онлайн-гід за всіма процедурами Порталу учасників від підготовки заявок до подання звітності з вашого поточного проекту.

Довідкові документи: бібліотека нормативно-правових документів, приміток і додаткових довідкових матеріалів для H2020 і FP7.

Пошук зареєстрованих організацій та їх ідентифікаційних кодів.

Інструмент самоперевірки фінансової життєздатності дозволяє провести перевірку фінансової життєздатності вашої організації.

Участь малого та середнього бізнесу: сторінки Інструкції  H2020, що присвячені малому і середньому бізнесу.

 

Крок 1 - Знайдіть відповідний Конкурс проектів

Єврокомісія публікує на Порталі учасників всі Оголошення про конкурси своїх науково-дослідних та інноваційних програм H2020, і ви також можете шукати Оголошення попередніх програм (FP7 і CIP) . Крім того, ви можете знайти інформацію про деякі додаткові оголошення в розділі «Інші можливості отримання фінансування». Якщо ви приймаєте участь вперше і ще не знаєте, який конкурс вам підходить, вам корисно буде прочитати H2020 Онлайн Інструкцію. Це допоможе вам вибрати найбільш підходящу програму для вашої галузі і профілю. Крім того, ви можете шукати відповідно до вашої теми дослідження, використовуючи ключові слова і встановивши відповідні фільтри у списку оголошень про конкурси.

Ваш Національний Контактний Центр також може допомогти вам знайти найбільш підходящий вашому профілю конкурс. Малі та середні підприємства додатково підтримуються організацією Enterprise Europe Network.

Оголошення про відкриті конкурси

Розділ«Інші можливості отримання фінансування»

Пошук за ключовими словами

Національні контактні центри

Enterprise Europe Network

 

Крок 2 - Знайдіть партнерів по проекту або приймайте участь індивідуально

Спільні проекти: більшість фінансованих ЄС проектів є спільними проектами, куди повинні входити не менше 3 організацій з різних країн держав-членів ЄС або асоційованих країн. Різні сервіси пошуку партнерів допоможуть вам знайти організації, які хотіли б брати участь у пропозиціях. Ви також можете розмістити там вашу пропозицію про співпрацю.

Індивідуальний дослідник або команда: Також існує можливість подачі заявки на участь в якості індивідуального дослідника, команди чи організації. Такі можливості, в основному, фінансуються в рамках грантів H2020 Європейської дослідницької ради (ERC) та акцій Марії Склодовської-Кюрі (MSCA), і окремі малі та середні підприємства можуть подавати заявки на участь в секції МСП інструмент.

Сервіси пошуку партнерів

 

Крок 3 - Створіть свій обліковий запис на Порталі

Для того щоб заповнити необхідні форми і представити їх в електронному вигляді до Комісії, в першу чергу необхідно створити обліковий запис на Порталі учасників. Для цього в правому верхньому кутку кликніть на кнопку «REGISTER».

Створення облікового запису  на Порталі учасників

 

Крок 4 - Зареєструйте свою організацію

Комісія веде онлайн-реєстр організацій, що приймають участь у дослідних, інноваційних, освітніх, аудіовізуальних та культурних програмах ЄС. Це дозволяє виконувати послідовну обробку офіційних даних цих організацій і дає можливість уникати множинних запитів однієї і тієї ж інформації.

Якщо ви хочете взяти участь у проекті, ваша організація повинна зареєструватися і отримати 9-значний ідентифікаційний код учасника (PIC), який є унікальним ідентифікатором вашої організації і буде використовуватися Комісією при будь-яких взаємодіях з вами.

Спочатку перевірте на сторінці Реєстрації організацій, можливо, ваша організація вже зареєстрована. Тільки в тому випадку, якщо ви не змогли знайти там вашу організацію, ви повинні почати процедуру своєї реєстрації, натиснувши на кнопку «Зареєструвати організацію».

Сторінка Реєстрації організації 

 

Крок 5 - Подайте свій проект до Комісії

Щоб подати вашу заявку, необхідно зайти в розділ електронної подачі пропозицій на певній сторінці відповідного оголошення про конкурс. Щоб почати заповнення стандартних форм і представити ваш проект до Комісії, ви повинні увійти в систему з вашого профілю Порталу учасників.

Сервіс реєстрації заявок. Інструкція користувача 

 

Більше інформації про правила участі 

 

© 2006-2020 Інформація про сайт