Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Обґрунтування застосування наукових, технічних та інженерних рішень у створенні магістральних трубопроводів для гідротранспорту корисних копалин, що видобуваються свердловинним способом

Автор проекту. Національний гірничий університет, кафедра техніки розвідки родовищ корисних копалин, Дніпропетровськ (Україна)

Мета проекту. Обґрунтування принципів прийняття екологічно чистих та енергозберігаючих рішень при розробці технології транспортування корисних копалин з районів їх свердловинного видобутку до місця споживання або переробки.

Загальна інформація про проект. Магістральний гідротранспорт, що дозволяє переміщати по трубопроводах на відстані десятків і сотень кілометрів сипучі матеріали, володіє істотними перевагами перед іншими видами транспорту. Гідротранспорт органічно пов'язує в єдиний потоковий процес технологію видобутку, збагачення, транспортування та переробку корисної копалини, а також забезпечує безпеку всіх транспортних робіт, можливість повної автоматизації і практично необмежену пропускну здатність. Транспортні витрати, і в першу чергу енерговитрати, знижуються в порівнянні з залізничним транспортом в 1,8-2,5 рази. Завдяки своїм перевагам гідравлічний транспорт все ширше знаходить застосування за кордоном - у Сполучених Штатах Америки, Росії, Бразилії.

На підставі цього можна зробити висновок про те, що існує велика необхідність не тільки для України, але й для багатьох країн Європейської співдружності, в науковому обґрунтуванні створення та застосування магістральних трубопроводів з урахуванням географічних, геологічних, адміністративних і економічних умов, а також видів і запасів корисних копалин, наприклад, залізної руди, сільськогосподарських добрив, вугілля, піску та ін.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт