Технології освоєння складених побутовими та техногенними відходами, підроблюваних, просідаючих і закарстованих територій
Автор проекту: Національний гірничий університет , кафедра будівництва, геотехніки і геомеханіки, Дніпропетровськ (Україна).
Мета проекту. Розробка теоретичних основ і практичних методів розрахунку і проектування фундаментів, які адаптуються до нерівномірних деформацій на складених побутовими та техногенними відходами, підроблюваних , просідаючих і закарстованих територіях.
Загальна інформація про проект. Планується проаналізувати закономірності зміни в часі напружено деформованого стану системи « снова зі специфічними властивостями, - фундаменти, які адаптуються до нерівномірних деформацій, - надфундаментна будова».
Під основою зі специфічними властивостями маються на увазі просадочні, карстові , закарстовані, підроблювані та зсувні території, а також звалища, складені побутовими та техногенними відходами.
В результаті виконання проекту будуть розроблені нові інноваційні методи розрахунку і проектування основ і фундаментів, які автоматично адаптуються до нерівномірних деформацій ґрунту, а також системи управління деформаціями основ.