Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Здоров’я та добробут

Відповідно до даної секції, Дослідження та Інновації (ДІ) у рамках Горизонту 2020 є інвестицією у покращення здоров'я для всіх. Їх мета − зберегти активність і незалежність літніх людей якомога довше і підтримувати розвиток нових , більш безпечних та ефективних заходів. ДІ в рамках програми Горизонт 2020 також покликані сприяти стійкості системи охорони здоров'я та догляду.

Протягом перших двох років програми Горизонт 2020 (робоча програма на 2014/15), ЄС планує інвестувати близько 1,2 млн. євро в цю секцію.

Персоналізація здоров'я та догляду

У цей секції будуть підтримуватися Дослідження та Інновації, які:

• покращують наше розуміння причин і механізмів, що лежать в основі здоров'я, здорового старіння і хвороб;

• покращують нашу здатність контролювати здоров'я, а також попереджати, виявляти і лікувати хвороби;

• допомагають літнім людям залишатися активними і здоровими;

• тестують і демонструють нові моделі та методи для охорони здоров'я.

Координація діяльності

ДІ, підтримувані цієї секцією, будуть об'єднувати зусилля Держав-членів ЄС таких областях як неврологія, онкологія, системна медицина. Це сприятиме розширенню європейських і міжнародних ініціатив, таких як Європейське інноваційне партнерство активного і здорового старіння, Глобальний альянс по хронічним хворобам, Спільна програмна ініціатива «Більше років кращого життя − проблеми та можливості демографічних змін» і Спільна програма досліджень нейродегенеративних захворювань.

Інші види діяльності

Ряд заходів , які не включені в програму роботи на 2014/15 , також будуть частиною секції «Здоров'я та добробут», зокрема Ініціатива з інноваційних лікарських препаратів, Партнерство європейських країн і країн, що розвиваються з клінічних випробувань (EP) , та Програма активності та догляду за хворими.

Виконавці Досліджень та Інновацій

ДІ, підтримувані цим соціальним викликом, дозволять здійснити використання лабораторних наукових результатів в клініках та інших медичних установах шляхом залучення всіх відповідних виконавців ДІ. Наприклад:

• Ініціатива з інноваційних лікарських препаратів (IMI) буде продовжувати надавати підтримку спільним дослідницьким проектам і створювати мережі промислових і наукових експертів для розширення інновацій в області фармацевтики в Європі;

• Програма активності та догляду за хворими (САА) буде продовжувати надавати підтримку орієнтованим на ринок дослідженням і МСП, а також працювати в тандемі з Європейським інноваційним партнерством активного і здорового старіння (EIP on AHA ), щоб забезпечити більш широке поширення передового досвіду;

• Велика кількість європейських країн бере участь у Спільній програмній ініціативи зі стійкості до протимікробних препаратів, щоб разом боротися з зростаючою стійкістю до протимікробних препаратів, що представляє загрозу для здоров'я;

• Адресна підтримка буде надана інноваційним МСП в області біомаркерів та діагностичної перевірки медичних приладів протягом перших двох років Horizon 2020.

Робоча програма секції

Більше інформації про секцію

© 2006-2020 Інформація про сайт